4 Nisan 2008 Cuma

2008 düğün trendleri

Türkiye � de yaklaşık 300 üye firması bulunan ve bu firmalara iş sağlayan ilk Düğün-davet ve Evlilik hazırlıkları Portalı Dugun-davet.com 2007 yılı Düğün Trendlerini açıkladı..

Genelde Düğün organizasyonlarına ve Taleplerine bakıldığında , evlenecek çiftlerin bu yıl daha çok Kır düğünü ve Havuz Başı düğünlerine daha yatkın olacakları görülüyor�

NE TÜR DÜĞÜNLER BELİYORSUNUZ BU YAZ ?
KIR DÜĞÜNLERİ VE SÜSLEMELER ARTACAK�
Artık Yaz düğünleri deyince , Güzel çim bahçelerde Kır Düğünleri akla geliyor�

Çim ve yeşil renk konseptine uygun çiçek ve kumaş süslemeleri, Gelin Yolu süslemeleri,Nikah Masaları, Masa üstü Çiçekli Cam Objeler , Şamdanlar ve daha nice dekorasyon örnekleri. Bu yazın gözde renkleri BEYAZ , SADE ve MODERN DÜĞÜNLER,Gül kurusu,Lila ve pembe ..

Havuz başı ve Deniz manzaralı Teras Düğünleri için kullanılan Saks Mavisi ön planda�

EVLENECEK ÇİFTLER DÜĞÜN TALEPLERİNİ NE KADAR ÖNCEDEN BİLDİRİYORLAR?
DÜĞÜN ORGANİZASYONU TALEPLERİ ARTIK AYLAR ÖNCESİNDEN BAŞLIYOR�
Eskiden Aylık hatta haftalık talepler oluşturan Evlenecek Çiftler , Son iki yıldır artık yoğun yaz aylarında ki düğün organizasyonları için , mekanına göre en az 6 ay öncesinden veya revaçta olan mekanlar için 1 yıl öncesinden yer ayırtıyorlar..

Evlenecek Çiftler Genelde, Araştırmalarını ilk önce internet üzerinden düğün-davet ve evlilik hazırlıkları portallarından yapıyorlar� Bu araştırmaların sonucunda gerek duydukları Organizasyon firmaları ve Düğün Mekanları hakkında bilgi edinerek yollarını çiziyorlar..Son dönemlerde artık Evlenecek çiftlerin % 80 ni düğün organizasyonlarını bir Organizasyon firması vasıtasıyla yapıyorlar�

düğün hazırlıkları için tılayınız

Hiç yorum yok: